ROZLOSOVÁNÍ I.B třídy, sk. B

sezóna  | podzim  | jaro  

 
 
PODZIM

datum soupeř výsledek penalty

1. kolo
Ne 04.11., 10:15 Holešov "B" - Mladcová :
So 03.11., 14:30 Tečovice - FK Admira Hulín :
Ne 04.11., 14:30 Kostelec u Holešova - Příluky :
Ne 04.11., 14:30 Fryšták - Chropyně :
Ne 04.11., 14:30 Veselá - Jaroslavice :
Ne 04.11., 14:30 Malenovice - Louky :
Ne 04.11., 14:30 Slavkov pod Hostýnem - Lužkovice :

2. kolo
So 11.08., 17:00 Mladcová - Lužkovice 2:1
So 11.08., 17:00 Louky - Slavkov pod Hostýnem 1:7
Ne 12.08., 17:00 Jaroslavice - Malenovice 1:2 pen.
So 11.08., 17:00 Chropyně - Veselá 1:3
Ne 12.08., 17:00 Příluky - Fryšták 0:4
Ne 12.08., 17:00 FK Admira Hulín - Kostelec u Holešova 0:1
Ne 12.08., 10:15 Holešov "B" - Tečovice 3:2

3. kolo
So 18.08., 17:00 Tečovice - Mladcová :
Ne 19.08., 17:00 Kostelec u Holešova - Holešov "B" :
Ne 19.08., 17:00 Fryšták - FK Admira Hulín :
So 18.08., 17:00 Veselá - Příluky :
Ne 19.08., 17:00 Malenovice - Chropyně :
Ne 19.08., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Jaroslavice :
Ne 19.08., 17:00 Lužkovice - Louky :

4. kolo
So 25.08., 16:30 Mladcová - Louky :
So 25.08., 16:30 Jaroslavice - Lužkovice :
So 25.08., 16:30 Chropyně - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 26.08., 16:30 Příluky - Malenovice :
So 25.08., 16:00 FK Admira Hulín - Veselá :
Ne 26.08., 10:15 Holešov "B" - Fryšták :
So 25.08., 16:30 Tečovice - Kostelec u Holešova :

5. kolo
Ne 02.09., 16:30 Kostelec u Holešova - Mladcová :
Ne 02.09., 16:30 Fryšták - Tečovice :
Ne 02.09., 16:30 Veselá - Holešov "B" :
Ne 02.09., 16:30 Malenovice - FK Admira Hulín :
Ne 02.09., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Příluky :
Ne 02.09., 16:30 Lužkovice - Chropyně :
So 01.09., 16:30 Louky - Jaroslavice :

6. kolo
So 08.09., 16:30 Mladcová - Jaroslavice :
So 08.09., 16:30 Chropyně - Louky :
Ne 09.09., 16:30 Příluky - Lužkovice :
Ne 09.09., 16:30 FK Admira Hulín - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 09.09., 10:15 Holešov "B" - Malenovice :
So 08.09., 16:30 Tečovice - Veselá :
Ne 09.09., 16:30 Kostelec u Holešova - Fryšták :

7. kolo
Ne 30.09., 16:00 Fryšták - Mladcová :
Ne 30.09., 16:00 Veselá - Kostelec u Holešova :
Ne 30.09., 16:00 Malenovice - Tečovice :
Ne 30.09., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Holešov "B" :
Ne 30.09., 16:00 Lužkovice - FK Admira Hulín :
So 29.09., 16:00 Louky - Příluky :
So 29.09., 16:00 Jaroslavice - Chropyně :

8. kolo
So 22.09., 15:30 Mladcová - Chropyně :
Ne 23.09., 15:30 Příluky - Jaroslavice :
Ne 23.09., 15:30 FK Admira Hulín - Louky :
Ne 23.09., 10:15 Holešov "B" - Lužkovice :
So 22.09., 15:30 Tečovice - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 23.09., 15:30 Kostelec u Holešova - Malenovice :
Ne 23.09., 15:30 Fryšták - Veselá :

9. kolo
Ne 30.09., 15:30 Veselá - Mladcová :
Ne 30.09., 15:30 Malenovice - Fryšták :
Ne 30.09., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Kostelec u Holešova :
Ne 30.09., 15:30 Lužkovice - Tečovice :
So 29.09., 15:30 Louky - Holešov "B" :
So 29.09., 15:30 Jaroslavice - FK Admira Hulín :
So 29.09., 15:30 Chropyně - Příluky :

10. kolo
So 06.10., 15:00 Mladcová - Příluky :
Ne 07.10., 15:00 FK Admira Hulín - Chropyně :
Ne 07.10., 10:15 Holešov "B" - Jaroslavice :
So 06.10., 15:00 Tečovice - Louky :
Ne 07.10., 15:00 Kostelec u Holešova - Lužkovice :
Ne 07.10., 15:00 Fryšták - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 07.10., 15:00 Veselá - Malenovice :

11. kolo
Ne 14.10., 15:00 Malenovice - Mladcová :
Ne 14.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Veselá :
Ne 14.10., 15:00 Lužkovice - Fryšták :
So 13.10., 15:00 Louky - Kostelec u Holešova :
So 13.10., 15:00 Jaroslavice - Tečovice :
So 13.10., 15:00 Chropyně - Holešov "B" :
Ne 14.10., 15:00 Příluky - FK Admira Hulín :

12. kolo
So 20.10., 15:00 Mladcová - FK Admira Hulín :
Ne 21.10., 10:15 Holešov "B" - Příluky :
So 20.10., 15:00 Tečovice - Chropyně :
Ne 21.10., 15:00 Kostelec u Holešova - Jaroslavice :
Ne 21.10., 15:00 Fryšták - Louky :
Ne 21.10., 15:00 Veselá - Lužkovice :
Ne 21.10., 15:00 Malenovice - Slavkov pod Hostýnem :

13. kolo
Ne 28.10., 14:30 Slavkov pod Hostýnem - Mladcová :
Ne 28.10., 14:30 Lužkovice - Malenovice :
So 27.10., 14:30 Louky - Veselá :
So 27.10., 14:30 Jaroslavice - Fryšták :
So 27.10., 14:30 Chropyně - Kostelec u Holešova :
Ne 28.10., 14:30 Příluky - Tečovice :
Ne 28.10., 14:30 FK Admira Hulín - Holešov "B" :
 
JARO

datum soupeř výsledek penalty

14. kolo
Pá .., 14:00 Mladcová - Holešov "B" :
Pá .., 14:00 FK Admira Hulín - Tečovice :
Pá .., 14:00 Příluky - Kostelec u Holešova :
Pá .., 14:00 Chropyně - Fryšták :
Pá .., 14:00 Jaroslavice - Veselá :
Pá .., 14:00 Louky - Malenovice :
Pá .., 14:00 Lužkovice - Slavkov pod Hostýnem :

15. kolo
Pá .., 14:00 Lužkovice - Mladcová :
Pá .., 14:00 Slavkov pod Hostýnem - Louky :
Pá .., 14:00 Malenovice - Jaroslavice :
Pá .., 14:00 Veselá - Chropyně :
Pá .., 14:00 Fryšták - Příluky :
Pá .., 14:00 Kostelec u Holešova - FK Admira Hulín :
Pá .., 14:00 Tečovice - Holešov "B" :

16. kolo
Pá .., 14:00 Mladcová - Tečovice :
Pá .., 14:00 Holešov "B" - Kostelec u Holešova :
Pá .., 14:00 FK Admira Hulín - Fryšták :
Pá .., 14:00 Příluky - Veselá :
Pá .., 14:00 Chropyně - Malenovice :
Pá .., 14:00 Jaroslavice - Slavkov pod Hostýnem :
Pá .., 14:00 Louky - Lužkovice :

17. kolo
Pá .., 14:00 Louky - Mladcová :
Pá .., 14:00 Lužkovice - Jaroslavice :
Pá .., 14:00 Slavkov pod Hostýnem - Chropyně :
Pá .., 14:00 Malenovice - Příluky :
Pá .., 14:00 Veselá - FK Admira Hulín :
Pá .., 14:00 Fryšták - Holešov "B" :
Pá .., 14:00 Kostelec u Holešova - Tečovice :

18. kolo
Pá .., 14:00 Mladcová - Kostelec u Holešova :
Pá .., 14:00 Tečovice - Fryšták :
Pá .., 14:00 Holešov "B" - Veselá :
Pá .., 14:00 FK Admira Hulín - Malenovice :
Pá .., 14:00 Příluky - Slavkov pod Hostýnem :
Pá .., 14:00 Chropyně - Lužkovice :
Pá .., 14:00 Jaroslavice - Louky :

19. kolo
Pá .., 14:00 Jaroslavice - Mladcová :
Pá .., 14:00 Louky - Chropyně :
Pá .., 14:00 Lužkovice - Příluky :
Pá .., 14:00 Slavkov pod Hostýnem - FK Admira Hulín :
Pá .., 14:00 Malenovice - Holešov "B" :
Pá .., 14:00 Veselá - Tečovice :
Pá .., 14:00 Fryšták - Kostelec u Holešova :

20. kolo
Pá .., 14:00 Mladcová - Fryšták :
Pá .., 14:00 Kostelec u Holešova - Veselá :
Pá .., 14:00 Tečovice - Malenovice :
Pá .., 14:00 Holešov "B" - Slavkov pod Hostýnem :
Pá .., 14:00 FK Admira Hulín - Lužkovice :
Pá .., 14:00 Příluky - Louky :
Pá .., 14:00 Chropyně - Jaroslavice :

21. kolo
Pá .., 14:00 Chropyně - Mladcová :
Pá .., 14:00 Jaroslavice - Příluky :
Pá .., 14:00 Louky - FK Admira Hulín :
Pá .., 14:00 Lužkovice - Holešov "B" :
Pá .., 14:00 Slavkov pod Hostýnem - Tečovice :
Pá .., 14:00 Malenovice - Kostelec u Holešova :
Pá .., 14:00 Veselá - Fryšták :

22. kolo
Pá .., 14:00 Mladcová - Veselá :
Pá .., 14:00 Fryšták - Malenovice :
Pá .., 14:00 Kostelec u Holešova - Slavkov pod Hostýnem :
Pá .., 14:00 Tečovice - Lužkovice :
Pá .., 14:00 Holešov "B" - Louky :
Pá .., 14:00 FK Admira Hulín - Jaroslavice :
Pá .., 14:00 Příluky - Chropyně :

23. kolo
Pá .., 14:00 Příluky - Mladcová :
Pá .., 14:00 Chropyně - FK Admira Hulín :
Pá .., 14:00 Jaroslavice - Holešov "B" :
Pá .., 14:00 Louky - Tečovice :
Pá .., 14:00 Lužkovice - Kostelec u Holešova :
Pá .., 14:00 Slavkov pod Hostýnem - Fryšták :
Pá .., 14:00 Malenovice - Veselá :

24. kolo
Pá .., 14:00 Mladcová - Malenovice :
Pá .., 14:00 Veselá - Slavkov pod Hostýnem :
Pá .., 14:00 Fryšták - Lužkovice :
Pá .., 14:00 Kostelec u Holešova - Louky :
Pá .., 14:00 Tečovice - Jaroslavice :
Pá .., 14:00 Holešov "B" - Chropyně :
Pá .., 14:00 FK Admira Hulín - Příluky :

25. kolo
Pá .., 14:00 FK Admira Hulín - Mladcová :
Pá .., 14:00 Příluky - Holešov "B" :
Pá .., 14:00 Chropyně - Tečovice :
Pá .., 14:00 Jaroslavice - Kostelec u Holešova :
Pá .., 14:00 Louky - Fryšták :
Pá .., 14:00 Lužkovice - Veselá :
Pá .., 14:00 Slavkov pod Hostýnem - Malenovice :

26. kolo
Pá .., 14:00 Mladcová - Slavkov pod Hostýnem :
Pá .., 14:00 Malenovice - Lužkovice :
Pá .., 14:00 Veselá - Louky :
Pá .., 14:00 Fryšták - Jaroslavice :
Pá .., 14:00 Kostelec u Holešova - Chropyně :
Pá .., 14:00 Tečovice - Příluky :
Pá .., 14:00 Holešov "B" - FK Admira Hulín :

 
2. KOLO, Ne 12.08.
 
Mladcová - Lužkovice 2:1
Louky - Slavkov p.H. 1:7
Jaroslavice - Malenovice 1:2 pen.
Chropyně - Veselá 1:3
Příluky - Fryšták 0:4
Admira - Kostelec u Hol. 0:1
Holešov "B" - Tečovice 3:2
 

TABULKA PO 2. KOLE
 
1. Slavkov p.H. 3
2. Fryšták 3
3. Veselá 3
4. Holešov "B" 3
5. Mladcová 3
6. Kostelec u Hol. 3
7. Malenovice 2
8. Jaroslavice 1
9. Tečovice 0
10. Lužkovice 0
11. Admira 0
12. Chropyně 0
13. Příluky 0
14. Louky 0
 

2. KOLO, Ne 19.08.
 
Tečovice - Mladcová
Kostelec u Hol. - Holešov "B"
Fryšták - Admira
Veselá - Příluky
Malenovice - Chropyně
Slavkov p.H. - Jaroslavice
Lužkovice - Louky
 

STŘELCI ADMIRY
 
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 450585 lidí, z toho dnes zde bylo 86 lidí