ROZLOSOVÁNÍ I.B třídy, sk. B

sezóna  | podzim  | jaro  

 
 
PODZIM

datum soupeř výsledek penalty

1. kolo
So 05.08., 17:00 Mladcová - Příluky 5:0
Ne 06.08., 17:00 Kostelec u Holešova - Sehradice 3:1
So 05.08., 17:00 Veselá - FK Admira Hulín 1:2p pen.
So 05.08., 17:00 Louky - Březnice 2:1 pen.
So 05.08., 17:00 Tečovice - Lípa 3:0
Ne 06.08., 17:00 Malenovice - Slavičín "B" 4:0
Ne 06.08., 17:00 Lužkovice - Slavkov pod Hostýnem 1:4

2. kolo
So 12.08., 17:00 Příluky - Slavkov pod Hostýnem 3:1
Ne 13.08., 10:15 Slavičín "B" - Lužkovice 0:1
Ne 13.08., 10:00 Lípa - Malenovice 1:0
Ne 13.08., 17:00 Březnice - Tečovice 1:0 pen.
Ne 13.08., 17:00 FK Admira Hulín - Louky 2:3p pen.
So 12.08., 17:00 Sehradice - Veselá 1:3
So 12.08., 17:00 Mladcová - Kostelec u Holešova 1:2

3. kolo
Ne 20.08., 16:30 Kostelec u Holešova - Příluky 4:1
Ne 20.08., 16:30 Veselá - Mladcová 3:1
So 19.08., 16:30 Louky - Sehradice 3:1
So 19.08., 16:30 Tečovice - FK Admira Hulín 3:4p pen.
Ne 20.08., 16:30 Malenovice - Březnice 3:0
Ne 20.08., 16:30 Lužkovice - Lípa 2:0
Ne 20.08., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Slavičín "B" 2:1 pen.

4. kolo
Ne 27.08., 10:15 Příluky - Slavičín "B" 0:4
Ne 27.08., 10:00 Lípa - Slavkov pod Hostýnem 2:5
Ne 27.08., 16:30 Březnice - Lužkovice 0:1 pen.
Ne 27.08., 16:30 FK Admira Hulín - Malenovice 2:3 pen.
So 26.08., 16:30 Sehradice - Tečovice 0:4
Ne 27.08., 16:30 Mladcová - Louky 5:0
Ne 27.08., 16:30 Kostelec u Holešova - Veselá 2:3 pen.

5. kolo
So 02.09., 16:00 Veselá - Příluky 1:0
So 02.09., 16:00 Louky - Kostelec u Holešova 3:1
So 02.09., 16:00 Tečovice - Mladcová 0:2
Ne 03.09., 16:00 Malenovice - Sehradice 5:0
Ne 03.09., 16:00 Lužkovice - FK Admira Hulín 2:1
Ne 03.09., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Březnice 3:0
Ne 03.09., 10:15 Slavičín "B" - Lípa 3:0

6. kolo
So 09.09., 16:00 Příluky - Lípa 1:2 pen.
Ne 10.09., 16:00 Březnice - Slavičín "B" 1:2
Ne 10.09., 16:00 FK Admira Hulín - Slavkov pod Hostýnem 2:3
So 09.09., 16:00 Sehradice - Lužkovice 2:1 pen.
So 09.09., 16:00 Mladcová - Malenovice 2:1
Ne 10.09., 16:00 Kostelec u Holešova - Tečovice 0:2
Ne 10.09., 16:00 Veselá - Louky 1:0

7. kolo
So 16.09., 15:30 Louky - Příluky 8:3
So 16.09., 15:30 Tečovice - Veselá 3:2 pen.
Čt 28.09., 15:30 Malenovice - Kostelec u Holešova 4:0
Ne 17.09., 15:30 Lužkovice - Mladcová 3:2 pen.
Ne 17.09., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Sehradice 0:2
Ne 17.09., 10:15 Slavičín "B" - FK Admira Hulín 6:3
Ne 17.09., 10:00 Lípa - Březnice 2:1 pen.

8. kolo
Ne 05.11., 14:00 Příluky - Březnice 0:1
Ne 24.09., 15:30 FK Admira Hulín - Lípa 5:0
So 23.09., 15:30 Sehradice - Slavičín "B" 1:2
Čt 28.09., 15:30 Mladcová - Slavkov pod Hostýnem 2:3 pen.
Ne 24.09., 15:30 Kostelec u Holešova - Lužkovice 2:1
Ne 24.09., 15:30 Veselá - Malenovice 2:0
Ne 24.09., 15:30 Louky - Tečovice 0:4

9. kolo
So 30.09., 15:00 Tečovice - Příluky 2:3 pen.
Ne 01.10., 15:00 Malenovice - Louky 2:1
Ne 01.10., 15:00 Lužkovice - Veselá 2:4
Ne 01.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Kostelec u Holešova 3:1
Ne 01.10., 10:15 Slavičín "B" - Mladcová 0:1
Ne 01.10., 10:00 Lípa - Sehradice 1:2
Ne 01.10., 15:00 Březnice - FK Admira Hulín 1:3

10. kolo
Ne 08.10., 15:00 Příluky - FK Admira Hulín 1:2
So 07.10., 15:00 Sehradice - Březnice 1:3
So 07.10., 15:00 Mladcová - Lípa 2:0
Ne 08.10., 15:00 Kostelec u Holešova - Slavičín "B" 4:2
Ne 08.10., 15:00 Veselá - Slavkov pod Hostýnem 5:2
So 07.10., 15:00 Louky - Lužkovice 4:3
So 07.10., 15:00 Tečovice - Malenovice 0:2

11. kolo
Ne 15.10., 15:00 Malenovice - Příluky 5:0
Ne 15.10., 15:00 Lužkovice - Tečovice 1:0
Ne 15.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Louky 3:0
So 14.10., 15:00 Slavičín "B" - Veselá 2:1
Ne 15.10., 10:00 Lípa - Kostelec u Holešova 3:2
Ne 15.10., 15:00 Březnice - Mladcová 1:0 pen.
Ne 15.10., 15:00 FK Admira Hulín - Sehradice 3:2 pen.

12. kolo
Ne 22.10., 14:30 Příluky - Sehradice 1:2 pen.
So 21.10., 14:30 Mladcová - FK Admira Hulín 3:1
Ne 22.10., 14:30 Kostelec u Holešova - Březnice 2:3 pen.
Ne 22.10., 14:30 Veselá - Lípa 7:0
So 21.10., 14:30 Louky - Slavičín "B" 1:0
Ne 22.10., 14:30 Tečovice - Slavkov pod Hostýnem 4:2
Ne 22.10., 14:30 Malenovice - Lužkovice 1:0

13. kolo
So 28.10., 14:30 Lužkovice - Příluky 2:1
Ne 29.10., 14:30 Slavkov pod Hostýnem - Malenovice 0:1
Pá 27.10., 10:15 Slavičín "B" - Tečovice 4:3
Ne 29.10., 10:00 Lípa - Louky 0:4
Ne 29.10., 14:30 Březnice - Veselá 0:2
So 28.10., 14:30 FK Admira Hulín - Kostelec u Holešova 1:2
So 28.10., 14:30 Sehradice - Mladcová 1:2
 
JARO

datum soupeř výsledek penalty

14. kolo
Út 01.05., 16:30 Příluky - Mladcová odl.
So 24.03., 15:00 Sehradice - Kostelec u Holešova 3:5
Ne 25.03., 15:00 FK Admira Hulín - Veselá 0:3
Ne 25.03., 15:00 Březnice - Louky 0:1 pen.
Ne 25.03., 10:00 Lípa - Tečovice 0:2
Ne 25.03., 10:15 Slavičín "B" - Malenovice 3:1
Út 01.05., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Lužkovice odl.

15. kolo
Ne 01.04., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Příluky 3:0
Ne 01.04., 15:30 Lužkovice - Slavičín "B" 2:1 pen.
Ne 01.04., 15:30 Malenovice - Lípa 10:0
So 31.03., 15:30 Tečovice - Březnice 2:0
So 31.03., 15:30 Louky - FK Admira Hulín 0:1
Ne 01.04., 15:30 Veselá - Sehradice 3:0
Ne 01.04., 15:30 Kostelec u Holešova - Mladcová 2:1 pen.

16. kolo
Ne 08.04., 15:30 Příluky - Kostelec u Holešova 1:0
So 07.04., 15:30 Mladcová - Veselá 0:1 pen.
So 07.04., 15:30 Sehradice - Louky 2:3
Ne 08.04., 15:30 FK Admira Hulín - Tečovice 0:3
Ne 08.04., 15:30 Březnice - Malenovice 4:2
Ne 08.04., 10:00 Lípa - Lužkovice 2:1 pen.
Ne 08.04., 15:30 Slavičín "B" - Slavkov pod Hostýnem 2:0

17. kolo
So 14.04., 15:30 Slavičín "B" - Příluky 1:3
Ne 15.04., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Lípa 9:0
Ne 15.04., 16:00 Lužkovice - Březnice 3:0
Ne 15.04., 16:00 Malenovice - FK Admira Hulín 2:4
So 14.04., 16:00 Tečovice - Sehradice 6:1
So 14.04., 16:00 Louky - Mladcová 0:2
Ne 15.04., 16:00 Veselá - Kostelec u Holešova 2:1

18. kolo
Ne 22.04., 16:00 Příluky - Veselá 1:0 pen.
Ne 22.04., 16:00 Kostelec u Holešova - Louky 2:3
So 21.04., 16:00 Mladcová - Tečovice 5:1
So 21.04., 16:00 Sehradice - Malenovice 1:0
Ne 22.04., 16:00 FK Admira Hulín - Lužkovice 1:3
Ne 22.04., 16:00 Březnice - Slavkov pod Hostýnem 4:3 pen.
So 21.04., 15:00 Lípa - Slavičín "B" 0:4

19. kolo
Ne 29.04., 10:00 Lípa - Příluky :
Ne 29.04., 10:15 Slavičín "B" - Březnice :
So 28.04., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - FK Admira Hulín :
So 28.04., 16:30 Lužkovice - Sehradice :
Ne 29.04., 16:30 Malenovice - Mladcová :
So 28.04., 16:30 Tečovice - Kostelec u Holešova :
So 28.04., 16:30 Louky - Veselá :

20. kolo
Ne 06.05., 16:30 Příluky - Louky :
Ne 06.05., 16:30 Veselá - Tečovice :
Ne 06.05., 16:30 Kostelec u Holešova - Malenovice :
So 05.05., 16:30 Mladcová - Lužkovice :
So 05.05., 16:30 Sehradice - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 06.05., 16:30 FK Admira Hulín - Slavičín "B" :
Ne 06.05., 16:30 Březnice - Lípa :

21. kolo
Ne 13.05., 16:30 Březnice - Příluky :
Ne 13.05., 10:00 Lípa - FK Admira Hulín :
Ne 13.05., 10:15 Slavičín "B" - Sehradice :
Ne 13.05., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Mladcová :
Ne 13.05., 16:30 Lužkovice - Kostelec u Holešova :
Ne 13.05., 16:30 Malenovice - Veselá :
So 12.05., 16:30 Tečovice - Louky :

22. kolo
Ne 20.05., 16:30 Příluky - Tečovice :
So 19.05., 16:30 Louky - Malenovice :
Ne 20.05., 16:30 Veselá - Lužkovice :
Ne 20.05., 16:30 Kostelec u Holešova - Slavkov pod Hostýnem :
So 19.05., 16:30 Mladcová - Slavičín "B" :
So 19.05., 10:00 Sehradice - Lípa :
Ne 20.05., 16:30 FK Admira Hulín - Březnice :

23. kolo
Ne 27.05., 17:00 FK Admira Hulín - Příluky :
Ne 27.05., 17:00 Březnice - Sehradice :
Ne 27.05., 10:00 Lípa - Mladcová :
So 26.05., 15:30 Slavičín "B" - Kostelec u Holešova :
Ne 27.05., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Veselá :
Ne 27.05., 17:00 Lužkovice - Louky :
Ne 27.05., 17:00 Malenovice - Tečovice :

24. kolo
Ne 03.06., 17:00 Příluky - Malenovice :
So 02.06., 17:00 Tečovice - Lužkovice :
So 02.06., 17:00 Louky - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 03.06., 17:00 Veselá - Slavičín "B" :
Ne 03.06., 17:00 Kostelec u Holešova - Lípa :
So 02.06., 17:00 Mladcová - Březnice :
So 02.06., 17:00 Sehradice - FK Admira Hulín :

25. kolo
So 09.06., 17:00 Sehradice - Příluky :
Ne 10.06., 17:00 FK Admira Hulín - Mladcová :
Ne 10.06., 17:00 Březnice - Kostelec u Holešova :
Ne 10.06., 10:00 Lípa - Veselá :
Ne 10.06., 10:15 Slavičín "B" - Louky :
Ne 10.06., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Tečovice :
Ne 10.06., 17:00 Lužkovice - Malenovice :

26. kolo
Ne 17.06., 17:30 Příluky - Lužkovice :
Ne 17.06., 17:30 Malenovice - Slavkov pod Hostýnem :
So 16.06., 17:30 Tečovice - Slavičín "B" :
So 16.06., 17:30 Louky - Lípa :
Ne 17.06., 17:30 Veselá - Březnice :
Ne 17.06., 17:30 Kostelec u Holešova - FK Admira Hulín :
So 16.06., 17:30 Mladcová - Sehradice :

 
18. KOLO, Ne 22.04.
 
Příluky - Veselá 1:0 pen.
Kostelec - Louky 2:3
Mladcová - Tečovice 5:1
Sehradice - Malenovice 1:0
Admira - Lužkovice 1:3
Březnice - Slavkov 4:3 pen.
Lípa - Slavičín "B" 0:4
 

TABULKA PO 18. KOLE
 
1. Veselá 43
2. Mladcová 35
3. Malenovice 32
4. Tečovice 32
5. Slavičín "B" 32
6. Louky 30
7. Slavkov 29
8. Lužkovice 29
9. Kostelec 25
10. Admira 23
11. Březnice 21
12. Příluky 15
13. Sehradice 14
14. Lípa 12
 

19. KOLO, Ne 29.04.
 
Lípa - Příluky
Slavičín "B" - Březnice
Slavkov - Admira
Lužkovice - Sehradice
Malenovice - Mladcová
Tečovice - Kostelec
Louky - Veselá
 

STŘELCI ADMIRY
 
  Tabara Aleš 11
  Csomor Imrich 6
  Prokop Zdeněk 3
  Kubo Jakub 2
  Motal Petr 2
  Zavadil Michal 2
  Jurášek Martin 1
  Šenkyřík Jakub 1
  Lukeš David 1
  Miklík Jakub 1
  Hrdlička Marek 1
  Karamon Matyáš 1
  Barták Jan 1
  Štoll Slavomír 1
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 435855 lidí, z toho dnes zde bylo 51 lidí