ROZLOSOVÁNÍ I.B třídy, sk. B

sezóna  | podzim  | jaro  

 
 
PODZIM

datum soupeř výsledek penalty

1. kolo
Ne 04.11., 10:15 Holešov "B" - Mladcová 1:6
So 03.11., 14:30 Tečovice - FK Admira Hulín 0:3
So 03.11., 14:30 Kostelec u Holešova - Příluky 1:4
Ne 04.11., 14:30 Fryšták - Chropyně 4:0
Ne 04.11., 14:30 Veselá - Jaroslavice 1:2
Ne 04.11., 14:30 Malenovice - Louky 3:1
So 03.11., 14:30 Slavkov pod Hostýnem - Lužkovice 1:3

2. kolo
So 11.08., 17:00 Mladcová - Lužkovice 2:1
So 11.08., 17:00 Louky - Slavkov pod Hostýnem 1:7
Ne 12.08., 17:00 Jaroslavice - Malenovice 1:2 pen.
So 11.08., 17:00 Chropyně - Veselá 1:3
Ne 12.08., 17:00 Příluky - Fryšták 0:4
Ne 12.08., 17:00 FK Admira Hulín - Kostelec u Holešova 0:1
Ne 12.08., 10:15 Holešov "B" - Tečovice 3:2

3. kolo
So 18.08., 17:00 Tečovice - Mladcová 0:3K
Ne 19.08., 17:00 Kostelec u Holešova - Holešov "B" 2:3
Ne 19.08., 17:00 Fryšták - FK Admira Hulín 2:0
So 18.08., 17:00 Veselá - Příluky 2:0
Ne 19.08., 17:00 Malenovice - Chropyně 1:4
Ne 19.08., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Jaroslavice 1:2
Ne 19.08., 17:00 Lužkovice - Louky 3:1

4. kolo
So 25.08., 16:30 Mladcová - Louky 4:2
So 25.08., 16:30 Jaroslavice - Lužkovice 1:3
So 25.08., 16:30 Chropyně - Slavkov pod Hostýnem 2:1 pen.
Ne 26.08., 16:30 Příluky - Malenovice 3:1
So 25.08., 16:00 FK Admira Hulín - Veselá 4:2
Ne 26.08., 10:15 Holešov "B" - Fryšták 3:4
So 25.08., 16:30 Tečovice - Kostelec u Holešova 3:2 pen.

5. kolo
Ne 02.09., 16:30 Kostelec u Holešova - Mladcová 2:1
Ne 02.09., 16:30 Fryšták - Tečovice 1:3
So 01.09., 16:30 Veselá - Holešov "B" 4:1
Ne 02.09., 16:30 Malenovice - FK Admira Hulín 1:3
Ne 02.09., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Příluky 5:0
Ne 02.09., 16:30 Lužkovice - Chropyně 2:3 pen.
So 01.09., 16:30 Louky - Jaroslavice 2:0

6. kolo
So 08.09., 16:30 Mladcová - Jaroslavice 0:1 pen.
So 08.09., 16:30 Chropyně - Louky 3:0
Ne 09.09., 16:30 Příluky - Lužkovice 1:2
Ne 09.09., 16:30 FK Admira Hulín - Slavkov pod Hostýnem 0:2
Ne 09.09., 10:15 Holešov "B" - Malenovice 4:1
So 08.09., 16:30 Tečovice - Veselá 3:0
Ne 09.09., 16:30 Kostelec u Holešova - Fryšták 1:8

7. kolo
Ne 30.09., 16:00 Fryšták - Mladcová 1:2 pen.
Ne 30.09., 16:00 Veselá - Kostelec u Holešova 7:2
Ne 16.09., 16:00 Malenovice - Tečovice 1:2 pen.
Ne 30.09., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Holešov "B" 1:2
Ne 30.09., 16:00 Lužkovice - FK Admira Hulín 3:4p pen.
So 29.09., 16:00 Louky - Příluky 1:2 pen.
So 29.09., 16:00 Jaroslavice - Chropyně 1:2 pen.

8. kolo
Ne 23.09., 15:30 Mladcová - Chropyně 4:1
Ne 23.09., 15:30 Příluky - Jaroslavice 2:6
Ne 23.09., 15:30 FK Admira Hulín - Louky 2:1
Ne 23.09., 15:30 Holešov "B" - Lužkovice 5:0
So 22.09., 15:30 Tečovice - Slavkov pod Hostýnem 4:0
Ne 23.09., 15:30 Kostelec u Holešova - Malenovice 4:2
Ne 23.09., 15:30 Fryšták - Veselá 4:0

9. kolo
Ne 30.09., 15:30 Veselá - Mladcová 2:0
Ne 07.10., 15:00 Malenovice - Fryšták 0:7
Ne 30.09., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Kostelec u Holešova 7:3
Ne 30.09., 15:30 Lužkovice - Tečovice 0:1
So 29.09., 15:30 Louky - Holešov "B" 3:1
So 29.09., 15:30 Jaroslavice - FK Admira Hulín 1:3
So 29.09., 15:30 Chropyně - Příluky 2:1

10. kolo
So 06.10., 15:00 Mladcová - Příluky 1:2
Ne 07.10., 15:00 FK Admira Hulín - Chropyně 2:1
Ne 07.10., 10:15 Holešov "B" - Jaroslavice 4:0
So 06.10., 15:00 Tečovice - Louky 1:2
Ne 07.10., 15:00 Kostelec u Holešova - Lužkovice 1:2
Ne 07.10., 15:00 Fryšták - Slavkov pod Hostýnem 6:1
Ne 07.10., 15:00 Veselá - Malenovice 6:2

11. kolo
Ne 14.10., 15:00 Malenovice - Mladcová 1:0
Ne 14.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Veselá 6:1
Ne 14.10., 15:00 Lužkovice - Fryšták 2:3 pen.
So 13.10., 15:00 Louky - Kostelec u Holešova 5:0
So 13.10., 15:00 Jaroslavice - Tečovice 3:0
So 13.10., 15:00 Chropyně - Holešov "B" 3:2 pen.
Ne 14.10., 15:00 Příluky - FK Admira Hulín 4:5p pen.

12. kolo
Ne 28.10., 15:00 Mladcová - FK Admira Hulín 4:2
Ne 21.10., 10:15 Holešov "B" - Příluky 3:1
So 20.10., 15:00 Tečovice - Chropyně 4:0
Ne 21.10., 15:00 Kostelec u Holešova - Jaroslavice 0:1
Ne 21.10., 15:00 Fryšták - Louky 4:1
Ne 21.10., 15:00 Veselá - Lužkovice 2:0
Ne 21.10., 15:00 Malenovice - Slavkov pod Hostýnem 3:2

13. kolo
Ne 28.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Mladcová 0:1
Ne 28.10., 14:30 Lužkovice - Malenovice 2:1
So 27.10., 14:30 Louky - Veselá 0:1
So 27.10., 14:30 Jaroslavice - Fryšták 0:4
So 27.10., 14:30 Chropyně - Kostelec u Holešova 5:2
Ne 28.10., 15:00 Příluky - Tečovice 0:2
Ne 28.10., 15:00 FK Admira Hulín - Holešov "B" 3:2
 
JARO

datum soupeř výsledek penalty

14. kolo
So 15.06., 17:00 Mladcová - Holešov "B" :
So 15.06., 16:00 FK Admira Hulín - Tečovice :
Ne 16.06., 17:00 Příluky - Kostelec u Holešova :
Ne 16.06., 17:00 Chropyně - Fryšták :
So 15.06., 17:00 Jaroslavice - Veselá :
So 15.06., 17:00 Louky - Malenovice :
So 15.06., 17:00 Lužkovice - Slavkov pod Hostýnem :

15. kolo
Ne 24.03., 15:00 Lužkovice - Mladcová :
Ne 24.03., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Louky :
Ne 24.03., 15:00 Malenovice - Jaroslavice :
Ne 24.03., 15:00 Veselá - Chropyně :
Ne 24.03., 15:00 Fryšták - Příluky :
Ne 24.03., 15:00 Kostelec u Holešova - FK Admira Hulín :
Ne 24.03., 10:15 Tečovice - Holešov "B" :

16. kolo
So 30.03., 15:00 Mladcová - Tečovice :
Ne 31.03., 10:15 Holešov "B" - Kostelec u Holešova :
Ne 31.03., 15:00 FK Admira Hulín - Fryšták :
Ne 31.03., 15:00 Příluky - Veselá :
Ne 31.03., 15:00 Chropyně - Malenovice :
So 30.03., 15:00 Jaroslavice - Slavkov pod Hostýnem :
So 30.03., 15:00 Louky - Lužkovice :

17. kolo
So 06.04., 15:30 Louky - Mladcová :
Ne 07.04., 15:30 Lužkovice - Jaroslavice :
Ne 07.04., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Chropyně :
Ne 07.04., 15:30 Malenovice - Příluky :
So 06.04., 15:30 Veselá - FK Admira Hulín :
Ne 07.04., 15:30 Fryšták - Holešov "B" :
Ne 07.04., 15:30 Kostelec u Holešova - Tečovice :

18. kolo
So 13.04., 15:30 Mladcová - Kostelec u Holešova :
So 13.04., 15:30 Tečovice - Fryšták :
Ne 14.04., 10:15 Holešov "B" - Veselá :
Ne 14.04., 15:30 FK Admira Hulín - Malenovice :
Ne 14.04., 15:30 Příluky - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 14.04., 15:30 Chropyně - Lužkovice :
So 13.04., 15:30 Jaroslavice - Louky :

19. kolo
So 20.04., 16:00 Jaroslavice - Mladcová :
So 20.04., 16:00 Louky - Chropyně :
Ne 21.04., 16:00 Lužkovice - Příluky :
Ne 21.04., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - FK Admira Hulín :
Ne 21.04., 16:00 Malenovice - Holešov "B" :
Ne 21.04., 16:00 Veselá - Tečovice :
Ne 21.04., 16:00 Fryšták - Kostelec u Holešova :

20. kolo
So 27.04., 16:00 Mladcová - Fryšták :
Ne 28.04., 16:00 Kostelec u Holešova - Veselá :
So 27.04., 16:00 Tečovice - Malenovice :
Ne 28.04., 10:15 Holešov "B" - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 28.04., 16:00 FK Admira Hulín - Lužkovice :
Ne 28.04., 16:00 Příluky - Louky :
Ne 28.04., 16:00 Chropyně - Jaroslavice :

21. kolo
Ne 05.05., 16:30 Chropyně - Mladcová :
So 04.05., 16:30 Jaroslavice - Příluky :
So 04.05., 16:30 Louky - FK Admira Hulín :
So 04.05., 16:30 Lužkovice - Holešov "B" :
Ne 05.05., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Tečovice :
Ne 05.05., 16:30 Malenovice - Kostelec u Holešova :
Ne 05.05., 16:30 Veselá - Fryšták :

22. kolo
So 11.05., 16:30 Mladcová - Veselá :
Ne 12.05., 16:30 Fryšták - Malenovice :
Ne 12.05., 16:30 Kostelec u Holešova - Slavkov pod Hostýnem :
So 11.05., 16:30 Tečovice - Lužkovice :
Ne 12.05., 10:15 Holešov "B" - Louky :
Ne 12.05., 16:30 FK Admira Hulín - Jaroslavice :
Ne 12.05., 16:30 Příluky - Chropyně :

23. kolo
Ne 19.05., 17:00 Příluky - Mladcová :
Ne 19.05., 17:00 Chropyně - FK Admira Hulín :
So 18.05., 17:00 Jaroslavice - Holešov "B" :
So 18.05., 17:00 Louky - Tečovice :
Ne 19.05., 17:00 Lužkovice - Kostelec u Holešova :
Ne 19.05., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Fryšták :
Ne 19.05., 17:00 Malenovice - Veselá :

24. kolo
Pá .., 14:00 Mladcová - Malenovice :
Pá .., 14:00 Veselá - Slavkov pod Hostýnem :
Pá .., 14:00 Fryšták - Lužkovice :
Pá .., 14:00 Kostelec u Holešova - Louky :
Pá .., 14:00 Tečovice - Jaroslavice :
Pá .., 14:00 Holešov "B" - Chropyně :
Ne 26.05., 17:00 FK Admira Hulín - Příluky :

25. kolo
Ne 02.06., 17:00 FK Admira Hulín - Mladcová :
Pá .., 14:00 Příluky - Holešov "B" :
Pá .., 14:00 Chropyně - Tečovice :
Pá .., 14:00 Jaroslavice - Kostelec u Holešova :
Pá .., 14:00 Louky - Fryšták :
Pá .., 14:00 Lužkovice - Veselá :
Pá .., 14:00 Slavkov pod Hostýnem - Malenovice :

26. kolo
Pá .., 14:00 Mladcová - Slavkov pod Hostýnem :
Pá .., 14:00 Malenovice - Lužkovice :
Pá .., 14:00 Veselá - Louky :
Pá .., 14:00 Fryšták - Jaroslavice :
Pá .., 14:00 Kostelec u Holešova - Chropyně :
Pá .., 14:00 Tečovice - Příluky :
Ne 09.06., 10:15 Holešov "B" - FK Admira Hulín :

 
15. KOLO, Ne 24.03.
 
Lužkovice - Mladcová :
Slavkov p.H. - Louky :
Malenovice - Jaroslavice :
Veselá - Chropyně :
Fryšták - Příluky :
Kostelec u Hol. - Admira :
Tečovice - Holešov "B" :
 

TABULKA PO 15. KOLE
 
1. Fryšták 33
2. Admira 25
3. Mladcová 24
4. Veselá 24
5. Holešov "B" 22
6. Tečovice 22
7. Lužkovice 21
8. Chropyně 20
9. Jaroslavice 19
10. Slavkov p.H. 16
11. Louky 13
12. Příluky 12
13. Malenovice 12
14. Kostelec u Hol. 10
 

15. KOLO, Ne 31.03.
 
Mladcová - Tečovice
Holešov "B" - Kostelec u Hol.
Admira - Fryšták
Příluky - Veselá
Chropyně - Malenovice
Jaroslavice - Slavkov p.H.
Louky - Lužkovice
 

STŘELCI ADMIRY
 
  Motal Petr 12
  Vaculík Jiří 4
  Csomor Imrich 2
  Němec Emil 2
  Kubo Jakub 2
  Prokop Zdeněk 1
  Šenkyřík Jakub 1
  Mrhálek Stanislav 1
  Barták Jan 1
  Hlaváč Oldřich 1
  Černocký Václav 1
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 485673 lidí, z toho dnes zde bylo 27 lidí