ROZLOSOVÁNÍ I.B třídy, sk. B

sezóna  | podzim  | jaro  

 
 
PODZIM

datum soupeř výsledek penalty

1. kolo
Ne 04.11., 10:15 Holešov "B" - Mladcová 1:6
So 03.11., 14:30 Tečovice - FK Admira Hulín 0:3
So 03.11., 14:30 Kostelec u Holešova - Příluky 1:4
Ne 04.11., 14:30 Fryšták - Chropyně 4:0
Ne 04.11., 14:30 Veselá - Jaroslavice 1:2
Ne 04.11., 14:30 Malenovice - Louky 3:1
So 03.11., 14:30 Slavkov pod Hostýnem - Lužkovice 1:3

2. kolo
So 11.08., 17:00 Mladcová - Lužkovice 2:1
So 11.08., 17:00 Louky - Slavkov pod Hostýnem 1:7
Ne 12.08., 17:00 Jaroslavice - Malenovice 1:2 pen.
So 11.08., 17:00 Chropyně - Veselá 1:3
Ne 12.08., 17:00 Příluky - Fryšták 0:4
Ne 12.08., 17:00 FK Admira Hulín - Kostelec u Holešova 0:1
Ne 12.08., 10:15 Holešov "B" - Tečovice 3:2

3. kolo
So 18.08., 17:00 Tečovice - Mladcová 0:3K
Ne 19.08., 17:00 Kostelec u Holešova - Holešov "B" 2:3
Ne 19.08., 17:00 Fryšták - FK Admira Hulín 2:0
So 18.08., 17:00 Veselá - Příluky 2:0
Ne 19.08., 17:00 Malenovice - Chropyně 1:4
Ne 19.08., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Jaroslavice 1:2
Ne 19.08., 17:00 Lužkovice - Louky 3:1

4. kolo
So 25.08., 16:30 Mladcová - Louky 4:2
So 25.08., 16:30 Jaroslavice - Lužkovice 1:3
So 25.08., 16:30 Chropyně - Slavkov pod Hostýnem 2:1 pen.
Ne 26.08., 16:30 Příluky - Malenovice 3:1
So 25.08., 16:00 FK Admira Hulín - Veselá 4:2
Ne 26.08., 10:15 Holešov "B" - Fryšták 3:4
So 25.08., 16:30 Tečovice - Kostelec u Holešova 3:2 pen.

5. kolo
Ne 02.09., 16:30 Kostelec u Holešova - Mladcová 2:1
Ne 02.09., 16:30 Fryšták - Tečovice 1:3
So 01.09., 16:30 Veselá - Holešov "B" 4:1
Ne 02.09., 16:30 Malenovice - FK Admira Hulín 1:3
Ne 02.09., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Příluky 5:0
Ne 02.09., 16:30 Lužkovice - Chropyně 2:3 pen.
So 01.09., 16:30 Louky - Jaroslavice 2:0

6. kolo
So 08.09., 16:30 Mladcová - Jaroslavice 0:1 pen.
So 08.09., 16:30 Chropyně - Louky 3:0
Ne 09.09., 16:30 Příluky - Lužkovice 1:2
Ne 09.09., 16:30 FK Admira Hulín - Slavkov pod Hostýnem 0:2
Ne 09.09., 10:15 Holešov "B" - Malenovice 4:1
So 08.09., 16:30 Tečovice - Veselá 3:0
Ne 09.09., 16:30 Kostelec u Holešova - Fryšták 1:8

7. kolo
Ne 30.09., 16:00 Fryšták - Mladcová 1:2 pen.
Ne 30.09., 16:00 Veselá - Kostelec u Holešova 7:2
Ne 16.09., 16:00 Malenovice - Tečovice 1:2 pen.
Ne 30.09., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Holešov "B" 1:2
Ne 30.09., 16:00 Lužkovice - FK Admira Hulín 3:4p pen.
So 29.09., 16:00 Louky - Příluky 1:2 pen.
So 29.09., 16:00 Jaroslavice - Chropyně 1:2 pen.

8. kolo
Ne 23.09., 15:30 Mladcová - Chropyně 4:1
Ne 23.09., 15:30 Příluky - Jaroslavice 2:6
Ne 23.09., 15:30 FK Admira Hulín - Louky 2:1
Ne 23.09., 15:30 Holešov "B" - Lužkovice 5:0
So 22.09., 15:30 Tečovice - Slavkov pod Hostýnem 4:0
Ne 23.09., 15:30 Kostelec u Holešova - Malenovice 4:2
Ne 23.09., 15:30 Fryšták - Veselá 4:0

9. kolo
Ne 30.09., 15:30 Veselá - Mladcová 2:0
Ne 07.10., 15:00 Malenovice - Fryšták 0:7
Ne 30.09., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Kostelec u Holešova 7:3
Ne 30.09., 15:30 Lužkovice - Tečovice 0:1
So 29.09., 15:30 Louky - Holešov "B" 3:1
So 29.09., 15:30 Jaroslavice - FK Admira Hulín 1:3
So 29.09., 15:30 Chropyně - Příluky 2:1

10. kolo
So 06.10., 15:00 Mladcová - Příluky 1:2
Ne 07.10., 15:00 FK Admira Hulín - Chropyně 2:1
Ne 07.10., 10:15 Holešov "B" - Jaroslavice 4:0
So 06.10., 15:00 Tečovice - Louky 1:2
Ne 07.10., 15:00 Kostelec u Holešova - Lužkovice 1:2
Ne 07.10., 15:00 Fryšták - Slavkov pod Hostýnem 6:1
Ne 07.10., 15:00 Veselá - Malenovice 6:2

11. kolo
Ne 14.10., 15:00 Malenovice - Mladcová 1:0
Ne 14.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Veselá 6:1
Ne 14.10., 15:00 Lužkovice - Fryšták 2:3 pen.
So 13.10., 15:00 Louky - Kostelec u Holešova 5:0
So 13.10., 15:00 Jaroslavice - Tečovice 3:0
So 13.10., 15:00 Chropyně - Holešov "B" 3:2 pen.
Ne 14.10., 15:00 Příluky - FK Admira Hulín 4:5p pen.

12. kolo
Ne 28.10., 15:00 Mladcová - FK Admira Hulín 4:2
Ne 21.10., 10:15 Holešov "B" - Příluky 3:1
So 20.10., 15:00 Tečovice - Chropyně 4:0
Ne 21.10., 15:00 Kostelec u Holešova - Jaroslavice 0:1
Ne 21.10., 15:00 Fryšták - Louky 4:1
Ne 21.10., 15:00 Veselá - Lužkovice 2:0
Ne 21.10., 15:00 Malenovice - Slavkov pod Hostýnem 3:2

13. kolo
Ne 28.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Mladcová 0:1
Ne 28.10., 14:30 Lužkovice - Malenovice 2:1
So 27.10., 14:30 Louky - Veselá 0:1
So 27.10., 14:30 Jaroslavice - Fryšták 0:4
So 27.10., 14:30 Chropyně - Kostelec u Holešova 5:2
Ne 28.10., 15:00 Příluky - Tečovice 0:2
Ne 28.10., 15:00 FK Admira Hulín - Holešov "B" 3:2
 
JARO

datum soupeř výsledek penalty

14. kolo
So 15.06., 17:00 Mladcová - Holešov "B" :
So 15.06., 16:00 FK Admira Hulín - Tečovice :
Ne 16.06., 17:00 Příluky - Kostelec u Holešova :
Ne 16.06., 17:00 Chropyně - Fryšták :
So 15.06., 17:00 Jaroslavice - Veselá :
So 15.06., 17:00 Louky - Malenovice :
So 15.06., 17:00 Lužkovice - Slavkov pod Hostýnem :

15. kolo
Ne 24.03., 15:00 Lužkovice - Mladcová 0:1
Ne 24.03., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Louky 0:2
Ne 24.03., 15:00 Malenovice - Jaroslavice 2:0
Ne 24.03., 15:00 Veselá - Chropyně 6:2
Ne 24.03., 15:00 Fryšták - Příluky 5:0
Ne 24.03., 15:00 Kostelec u Holešova - FK Admira Hulín 1:3
Ne 24.03., 10:15 Tečovice - Holešov "B" 2:0

16. kolo
So 30.03., 15:00 Mladcová - Tečovice 2:0
Ne 31.03., 10:15 Holešov "B" - Kostelec u Holešova 7:1
Ne 31.03., 15:00 FK Admira Hulín - Fryšták 1:5
Ne 31.03., 15:00 Příluky - Veselá 0:2
Ne 31.03., 15:00 Chropyně - Malenovice 1:0
So 30.03., 15:00 Jaroslavice - Slavkov pod Hostýnem 3:1
So 30.03., 15:00 Louky - Lužkovice 1:3

17. kolo
So 13.04., 15:30 Louky - Mladcová 0:4
Ne 07.04., 15:30 Lužkovice - Jaroslavice 3:2 pen.
Ne 07.04., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Chropyně 1:3
Ne 07.04., 15:30 Malenovice - Příluky 2:1
So 06.04., 15:30 Veselá - FK Admira Hulín 1:5
Ne 07.04., 15:30 Fryšták - Holešov "B" 3:0
Ne 07.04., 15:30 Kostelec u Holešova - Tečovice 0:4

18. kolo
So 13.04., 16:00 Mladcová - Kostelec u Holešova 3:0k
So 13.04., 15:30 Tečovice - Fryšták 2:1 pen.
Ne 14.04., 10:15 Holešov "B" - Veselá 5:1
Ne 14.04., 15:30 FK Admira Hulín - Malenovice 3:0
Ne 14.04., 15:30 Příluky - Slavkov pod Hostýnem 3:1
Ne 14.04., 15:30 Chropyně - Lužkovice 2:0
So 13.04., 15:30 Jaroslavice - Louky 3:2 pen.

19. kolo
So 20.04., 16:00 Jaroslavice - Mladcová 0:2
So 20.04., 16:00 Louky - Chropyně 2:0
Ne 21.04., 13:30 Lužkovice - Příluky 2:3
Ne 21.04., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - FK Admira Hulín 1:2p pen.
So 20.04., 16:00 Malenovice - Holešov "B" 5:1
So 20.04., 16:00 Veselá - Tečovice 1:3
Ne 21.04., 16:00 Fryšták - Kostelec u Holešova 11:1

20. kolo
So 27.04., 16:00 Mladcová - Fryšták 1:2 pen.
Ne 28.04., 16:00 Kostelec u Holešova - Veselá 1:4
So 27.04., 16:00 Tečovice - Malenovice 1:2 pen.
Ne 28.04., 10:15 Holešov "B" - Slavkov pod Hostýnem 0:1
Ne 28.04., 16:00 FK Admira Hulín - Lužkovice 1:2p pen.
Ne 28.04., 16:00 Příluky - Louky 1:0 pen.
Ne 28.04., 16:00 Chropyně - Jaroslavice 2:1

21. kolo
Ne 05.05., 16:30 Chropyně - Mladcová 1:2
So 04.05., 16:30 Jaroslavice - Příluky 2:0
So 04.05., 16:30 Louky - FK Admira Hulín 0:1
So 04.05., 16:30 Lužkovice - Holešov "B" 2:3 pen.
Ne 05.05., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Tečovice 1:2
Ne 05.05., 16:30 Malenovice - Kostelec u Holešova 3:2
So 04.05., 16:30 Veselá - Fryšták 1:2 pen.

22. kolo
So 11.05., 16:30 Mladcová - Veselá 3:0
Ne 12.05., 16:30 Fryšták - Malenovice 6:3
Ne 12.05., 16:30 Kostelec u Holešova - Slavkov pod Hostýnem 2:1
So 11.05., 16:30 Tečovice - Lužkovice 1:0
Ne 12.05., 10:15 Holešov "B" - Louky 3:1
Ne 12.05., 16:30 FK Admira Hulín - Jaroslavice 1:4
Ne 12.05., 16:30 Příluky - Chropyně 4:1

23. kolo
Ne 19.05., 17:00 Příluky - Mladcová 0:1
Ne 19.05., 17:00 Chropyně - FK Admira Hulín 2:3
So 18.05., 17:00 Jaroslavice - Holešov "B" 1:2 pen.
So 18.05., 17:00 Louky - Tečovice 2:4
Ne 19.05., 16:30 Lužkovice - Kostelec u Holešova 5:0
Ne 19.05., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Fryšták 1:5
Ne 19.05., 17:00 Malenovice - Veselá 3:0

24. kolo
So 25.05., 17:00 Mladcová - Malenovice :
Ne 26.05., 17:00 Veselá - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 26.05., 17:00 Fryšták - Lužkovice :
Ne 26.05., 17:00 Kostelec u Holešova - Louky :
So 25.05., 17:00 Tečovice - Jaroslavice :
Ne 26.05., 10:15 Holešov "B" - Chropyně :
Ne 26.05., 14:00 FK Admira Hulín - Příluky :

25. kolo
Ne 02.06., 17:00 FK Admira Hulín - Mladcová :
Ne 02.06., 17:00 Příluky - Holešov "B" :
Ne 02.06., 17:00 Chropyně - Tečovice :
So 01.06., 17:00 Jaroslavice - Kostelec u Holešova :
So 01.06., 17:00 Louky - Fryšták :
Ne 02.06., 17:00 Lužkovice - Veselá :
Ne 02.06., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Malenovice :

26. kolo
So 08.06., 17:00 Mladcová - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 09.06., 17:00 Malenovice - Lužkovice :
Ne 09.06., 17:00 Veselá - Louky :
Ne 09.06., 17:00 Fryšták - Jaroslavice :
Ne 09.06., 17:00 Kostelec u Holešova - Chropyně :
So 08.06., 17:00 Tečovice - Příluky :
Ne 09.06., 10:15 Holešov "B" - FK Admira Hulín :

 
23. KOLO, Ne 19.05.
 
Příluky - Mladcová 0:1
Chropyně - Admira 2:3
Jaroslavice - Holešov "B" 1:2 pen.
Louky - Tečovice 2:4
Lužkovice - Kostelec u Hol. 5:0
Slavkov p.H. - Fryšták 1:5
Malenovice - Veselá 3:0
 

TABULKA PO 23. KOLE
 
1. Fryšták 56
2. Mladcová 49
3. Tečovice 43
4. Admira 43
5. Holešov "B" 35
6. Veselá 34
7. Lužkovice 32
8. Jaroslavice 32
9. Chropyně 32
10. Malenovice 29
11. Příluky 23
12. Louky 21
13. Slavkov p.H. 20
14. Kostelec u Hol. 13
 

23. KOLO, Ne 26.05.
 
Mladcová - Malenovice
Veselá - Slavkov p.H.
Fryšták - Lužkovice
Kostelec u Hol. - Louky
Tečovice - Jaroslavice
Holešov "B" - Chropyně
Admira - Příluky
 

STŘELCI ADMIRY
 
  Motal Petr 14
  Kubo Jakub 7
  Vaculík Jiří 6
  Tabara Aleš 4
  Prokop Zdeněk 4
  Němec Emil 2
  Csomor Imrich 2
  Hlaváč Oldřich 2
  Šenkyřík Jakub 1
  Zavadil Michal 1
  Miklík Jakub 1
  Mrhálek Stanislav 1
  Barták Jan 1
  Černocký Václav 1
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 499616 lidí, z toho dnes zde bylo 17 lidí