Oficialni web FK Admira HULÍN

ROZLOSOVÁNÍ I.B třídy, sk. B

sezóna  | podzim  | jaro  

 
 
JARO

datum soupeř výsledek penalty

14. kolo
Ne 14.06., 17:30 Lužkovice - Kostelec u Zlína :
Ne 14.06., 17:30 FK Admira Hulín - Mladcová :
Ne 14.06., 17:30 Březnice - Malenovice :
Ne 14.06., 17:30 Luhačovice B - Holešov "B" :
Ne 14.06., 17:30 Slavkov pod Hostýnem - Veselá :
Ne 14.06., 17:30 Jaroslavice - Tečovice :
Ne 14.06., 17:30 Chropyně - Louky :

15. kolo
Ne 22.03., 15:00 Chropyně - Lužkovice :
Ne 22.03., 15:00 Louky - Jaroslavice :
Ne 22.03., 15:00 Tečovice - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 22.03., 15:00 Veselá - Luhačovice B :
Ne 22.03., 15:00 Holešov "B" - Březnice :
Ne 22.03., 15:00 Malenovice - FK Admira Hulín :
Ne 22.03., 15:00 Mladcová - Kostelec u Zlína :

16. kolo
Ne 29.03., 15:00 Lužkovice - Mladcová :
Ne 29.03., 15:00 Kostelec u Zlína - Malenovice :
Ne 29.03., 15:00 FK Admira Hulín - Holešov "B" :
Ne 29.03., 15:00 Březnice - Veselá :
Ne 29.03., 15:00 Luhačovice B - Tečovice :
Ne 29.03., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Louky :
Ne 29.03., 15:00 Jaroslavice - Chropyně :

17. kolo
Ne 05.04., 15:30 Jaroslavice - Lužkovice :
Ne 05.04., 15:30 Chropyně - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 05.04., 15:30 Louky - Luhačovice B :
Ne 05.04., 15:30 Tečovice - Březnice :
Ne 05.04., 15:30 Veselá - FK Admira Hulín :
Ne 05.04., 15:30 Holešov "B" - Kostelec u Zlína :
Ne 05.04., 15:30 Malenovice - Mladcová :

18. kolo
Ne 12.04., 15:30 Lužkovice - Malenovice :
Ne 12.04., 15:30 Mladcová - Holešov "B" :
Ne 12.04., 15:30 Kostelec u Zlína - Veselá :
Ne 12.04., 15:30 FK Admira Hulín - Tečovice :
Ne 12.04., 15:30 Březnice - Louky :
Ne 12.04., 15:30 Luhačovice B - Chropyně :
Ne 12.04., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Jaroslavice :

19. kolo
Ne 19.04., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Lužkovice :
Ne 19.04., 16:00 Jaroslavice - Luhačovice B :
Ne 19.04., 16:00 Chropyně - Březnice :
Ne 19.04., 16:00 Louky - FK Admira Hulín :
Ne 19.04., 16:00 Tečovice - Kostelec u Zlína :
Ne 19.04., 16:00 Veselá - Mladcová :
Ne 19.04., 16:00 Holešov "B" - Malenovice :

20. kolo
Ne 26.04., 16:00 Lužkovice - Holešov "B" :
Ne 26.04., 16:00 Malenovice - Veselá :
Ne 26.04., 16:00 Mladcová - Tečovice :
Ne 26.04., 16:00 Kostelec u Zlína - Louky :
Ne 26.04., 16:00 FK Admira Hulín - Chropyně :
Ne 26.04., 16:00 Březnice - Jaroslavice :
Ne 26.04., 16:00 Luhačovice B - Slavkov pod Hostýnem :

21. kolo
Ne 03.05., 16:30 Luhačovice B - Lužkovice :
Ne 03.05., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Březnice :
Ne 03.05., 16:30 Jaroslavice - FK Admira Hulín :
Ne 03.05., 16:30 Chropyně - Kostelec u Zlína :
Ne 03.05., 16:30 Louky - Mladcová :
Ne 03.05., 16:30 Tečovice - Malenovice :
Ne 03.05., 16:30 Veselá - Holešov "B" :

22. kolo
Ne 10.05., 16:30 Lužkovice - Veselá :
Ne 10.05., 16:30 Holešov "B" - Tečovice :
Ne 10.05., 16:30 Malenovice - Louky :
Ne 10.05., 16:30 Mladcová - Chropyně :
Ne 10.05., 16:30 Kostelec u Zlína - Jaroslavice :
Ne 10.05., 16:30 FK Admira Hulín - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 10.05., 16:30 Březnice - Luhačovice B :

23. kolo
Ne 17.05., 16:30 Březnice - Lužkovice :
Ne 17.05., 16:30 Luhačovice B - FK Admira Hulín :
Ne 17.05., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Kostelec u Zlína :
Ne 17.05., 16:30 Jaroslavice - Mladcová :
Ne 17.05., 16:30 Chropyně - Malenovice :
Ne 17.05., 16:30 Louky - Holešov "B" :
Ne 17.05., 16:30 Tečovice - Veselá :

24. kolo
Ne 24.05., 17:00 Lužkovice - Tečovice :
Ne 24.05., 17:00 Veselá - Louky :
Ne 24.05., 17:00 Holešov "B" - Chropyně :
Ne 24.05., 17:00 Malenovice - Jaroslavice :
Ne 24.05., 17:00 Mladcová - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 24.05., 17:00 Kostelec u Zlína - Luhačovice B :
Ne 24.05., 17:00 FK Admira Hulín - Březnice :

25. kolo
Ne 31.05., 17:00 FK Admira Hulín - Lužkovice :
Ne 31.05., 17:00 Březnice - Kostelec u Zlína :
Ne 31.05., 17:00 Luhačovice B - Mladcová :
Ne 31.05., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Malenovice :
Ne 31.05., 17:00 Jaroslavice - Holešov "B" :
Ne 31.05., 17:00 Chropyně - Veselá :
Ne 31.05., 17:00 Louky - Tečovice :

26. kolo
Ne 07.06., 17:30 Lužkovice - Louky :
Ne 07.06., 17:30 Tečovice - Chropyně :
Ne 07.06., 17:30 Veselá - Jaroslavice :
Ne 07.06., 17:30 Holešov "B" - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 07.06., 17:30 Malenovice - Luhačovice B :
Ne 07.06., 17:30 Mladcová - Březnice :
Ne 14.06., 17:00 Kostelec u Zlína - FK Admira Hulín :

 
1. KOLO, Ne 03.11.
 
Kostelec u ZL - Lužkovice 2:1
Mladcová - Admira 3:1
Malenovice - Březnice 2:1 pen.
Holešov "B" - Luhačovice B 2:3 pen.
Veselá - Slavkov 2:1
Tečovice - Jaroslavice 0:1 pen.
Louky - Chropyně 2:1 pen.
 

TABULKA PO 1. KOLE
 
1. Mladcová 29
2. Jaroslavice 28
3. Admira 28
4. Březnice 25
5. Kostelec u ZL 21
6. Tečovice 21
7. Luhačovice B 20
8. Chropyně 19
9. Louky 16
10. Slavkov 15
11. Veselá 15
12. Holešov "B" 14
13. Malenovice 12
14. Lužkovice 10
 

Ne 22.03.
 
Chropyně - Lužkovice
Louky - Jaroslavice
Tečovice - Slavkov
Veselá - Luhačovice B
Holešov "B" - Březnice
Malenovice - Admira
Mladcová - Kostelec u ZL
 

STŘELCI ADMIRY
 
  Motal Petr 11
  Tabara Aleš 4
  Vaculík Jiří 3
  Prokop Zdeněk 2
  Karamon Matyáš 2
  Dutkevič Adam 2
  Štoll Slavomír 2
  Čevora Lukáš 2
  Zavadil Michal 1
  Barták Jan 1
  Absolon Aleš 1
  Kubo Jakub 1
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 543959 lidí, z toho dnes zde bylo 167 lidí