Oficialni web FK Admira HULÍN

ROZLOSOVÁNÍ I.B třídy, sk. B

sezóna  | podzim  | jaro  

 
 
JARO

datum soupeř výsledek penalty

14. kolo
So 15.06., 17:00 Mladcová - Holešov "B" 4:1
So 15.06., 16:00 FK Admira Hulín - Tečovice 2:1
Ne 16.06., 17:00 Příluky - Kostelec u Holešova 4:3
Ne 16.06., 17:00 Chropyně - Fryšták 0:2
So 15.06., 17:00 Jaroslavice - Veselá 3:2 pen.
So 15.06., 17:00 Louky - Malenovice 1:0
So 15.06., 17:00 Lužkovice - Slavkov pod Hostýnem 1:0 pen.

15. kolo
Ne 24.03., 15:00 Lužkovice - Mladcová 0:1
Ne 24.03., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Louky 0:2
Ne 24.03., 15:00 Malenovice - Jaroslavice 2:0
Ne 24.03., 15:00 Veselá - Chropyně 6:2
Ne 24.03., 15:00 Fryšták - Příluky 5:0
Ne 24.03., 15:00 Kostelec u Holešova - FK Admira Hulín 1:3
Ne 24.03., 10:15 Tečovice - Holešov "B" 2:0

16. kolo
So 30.03., 15:00 Mladcová - Tečovice 2:0
Ne 31.03., 10:15 Holešov "B" - Kostelec u Holešova 7:1
Ne 31.03., 15:00 FK Admira Hulín - Fryšták 1:5
Ne 31.03., 15:00 Příluky - Veselá 0:2
Ne 31.03., 15:00 Chropyně - Malenovice 1:0
So 30.03., 15:00 Jaroslavice - Slavkov pod Hostýnem 3:1
So 30.03., 15:00 Louky - Lužkovice 1:3

17. kolo
So 13.04., 15:30 Louky - Mladcová 0:4
Ne 07.04., 15:30 Lužkovice - Jaroslavice 3:2 pen.
Ne 07.04., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Chropyně 1:3
Ne 07.04., 15:30 Malenovice - Příluky 2:1
So 06.04., 15:30 Veselá - FK Admira Hulín 1:5
Ne 07.04., 15:30 Fryšták - Holešov "B" 3:0
Ne 07.04., 15:30 Kostelec u Holešova - Tečovice 0:4

18. kolo
So 13.04., 16:00 Mladcová - Kostelec u Holešova 3:0k
So 13.04., 15:30 Tečovice - Fryšták 2:1 pen.
Ne 14.04., 10:15 Holešov "B" - Veselá 5:1
Ne 14.04., 15:30 FK Admira Hulín - Malenovice 3:0
Ne 14.04., 15:30 Příluky - Slavkov pod Hostýnem 3:1
Ne 14.04., 15:30 Chropyně - Lužkovice 2:0
So 13.04., 15:30 Jaroslavice - Louky 3:2 pen.

19. kolo
So 20.04., 16:00 Jaroslavice - Mladcová 0:2
So 20.04., 16:00 Louky - Chropyně 2:0
Ne 21.04., 13:30 Lužkovice - Příluky 2:3
Ne 21.04., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - FK Admira Hulín 1:2p pen.
So 20.04., 16:00 Malenovice - Holešov "B" 5:1
So 20.04., 16:00 Veselá - Tečovice 1:3
Ne 21.04., 16:00 Fryšták - Kostelec u Holešova 11:1

20. kolo
So 27.04., 16:00 Mladcová - Fryšták 1:2 pen.
Ne 28.04., 16:00 Kostelec u Holešova - Veselá 1:4
So 27.04., 16:00 Tečovice - Malenovice 1:2 pen.
Ne 28.04., 10:15 Holešov "B" - Slavkov pod Hostýnem 0:1
Ne 28.04., 16:00 FK Admira Hulín - Lužkovice 1:2p pen.
Ne 28.04., 16:00 Příluky - Louky 1:0 pen.
Ne 28.04., 16:00 Chropyně - Jaroslavice 2:1

21. kolo
Ne 05.05., 16:30 Chropyně - Mladcová 1:2
So 04.05., 16:30 Jaroslavice - Příluky 2:0
So 04.05., 16:30 Louky - FK Admira Hulín 0:1
So 04.05., 16:30 Lužkovice - Holešov "B" 2:3 pen.
Ne 05.05., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Tečovice 1:2
Ne 05.05., 16:30 Malenovice - Kostelec u Holešova 3:2
So 04.05., 16:30 Veselá - Fryšták 1:2 pen.

22. kolo
So 11.05., 16:30 Mladcová - Veselá 3:0
Ne 12.05., 16:30 Fryšták - Malenovice 6:3
Ne 12.05., 16:30 Kostelec u Holešova - Slavkov pod Hostýnem 2:1
So 11.05., 16:30 Tečovice - Lužkovice 1:0
Ne 12.05., 10:15 Holešov "B" - Louky 3:1
Ne 12.05., 16:30 FK Admira Hulín - Jaroslavice 1:4
Ne 12.05., 16:30 Příluky - Chropyně 4:1

23. kolo
Ne 19.05., 17:00 Příluky - Mladcová 0:1
Ne 19.05., 17:00 Chropyně - FK Admira Hulín 2:3
So 18.05., 17:00 Jaroslavice - Holešov "B" 1:2 pen.
So 18.05., 17:00 Louky - Tečovice 2:4
Ne 19.05., 16:30 Lužkovice - Kostelec u Holešova 5:0
Ne 19.05., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Fryšták 1:5
Ne 19.05., 17:00 Malenovice - Veselá 3:0

24. kolo
Ne 26.05., 17:00 Mladcová - Malenovice 3:2 pen.
Ne 26.05., 17:00 Veselá - Slavkov pod Hostýnem 2:0
Ne 26.05., 17:00 Fryšták - Lužkovice 4:0
Ne 26.05., 17:00 Kostelec u Holešova - Louky 1:7
So 25.05., 17:00 Tečovice - Jaroslavice 2:0
Ne 26.05., 10:15 Holešov "B" - Chropyně 8:2
Ne 26.05., 14:00 FK Admira Hulín - Příluky 3:4p pen.

25. kolo
Ne 02.06., 17:00 FK Admira Hulín - Mladcová 0:1p pen.
Ne 02.06., 17:00 Příluky - Holešov "B" 1:4
Ne 02.06., 17:00 Chropyně - Tečovice 3:2
So 01.06., 17:00 Jaroslavice - Kostelec u Holešova 2:1
So 01.06., 17:00 Louky - Fryšták 1:2
Ne 02.06., 17:00 Lužkovice - Veselá 1:2 pen.
Ne 02.06., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Malenovice 1:2 pen.

26. kolo
So 08.06., 17:00 Mladcová - Slavkov pod Hostýnem 5:1
Ne 09.06., 17:00 Malenovice - Lužkovice 5:0
Ne 09.06., 17:00 Veselá - Louky 5:2
Ne 09.06., 17:30 Fryšták - Jaroslavice 6:0
Ne 09.06., 17:00 Kostelec u Holešova - Chropyně 4:6
So 08.06., 17:00 Tečovice - Příluky 1:2
Ne 09.06., 10:15 Holešov "B" - FK Admira Hulín 2:1p pen.

 
14. KOLO, Ne 16.06.
 
Mladcová - Holešov "B" 4:1
Admira - Tečovice 2:1
Příluky - Kostelec u Hol. 4:3
Chropyně - Fryšták 0:2
Jaroslavice - Veselá 3:2 pen.
Louky - Malenovice 1:0
Lužkovice - Slavkov p.H. 1:0 pen.
 

TABULKA PO 14. KOLE
 
1. Fryšták 68
2. Mladcová 59
3. Admira 49
4. Tečovice 46
5. Holešov "B" 43
6. Veselá 43
7. Chropyně 38
8. Jaroslavice 37
9. Lužkovice 35
10. Malenovice 35
11. Příluky 31
12. Louky 27
13. Slavkov p.H. 22
14. Kostelec u Hol. 13
 

STŘELCI ADMIRY
 
  Motal Petr 15
  Kubo Jakub 7
  Tabara Aleš 6
  Vaculík Jiří 6
  Prokop Zdeněk 4
  Barták Jan 3
  Csomor Imrich 2
  Němec Emil 2
  Hlaváč Oldřich 2
  Miklík Jakub 1
  Mrhálek Stanislav 1
  Šenkyřík Jakub 1
  Zavadil Michal 1
  Černocký Václav 1
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 505407 lidí, z toho dnes zde bylo 52 lidí