Oficialni web FK Admira HULÍN

ROZLOSOVÁNÍ I.B třídy, sk. B

sezóna  | podzim  | jaro  

 
 
PODZIM

datum soupeř výsledek penalty

1. kolo
Ne 03.11., 13:30 Kostelec u Zlína - Lužkovice :
So 02.11., 13:30 Mladcová - FK Admira Hulín :
So 02.11., 13:30 Malenovice - Březnice :
Ne 03.11., 10:15 Holešov "B" - Luhačovice B :
Ne 03.11., 13:30 Veselá - Slavkov pod Hostýnem :
So 02.11., 13:30 Tečovice - Jaroslavice :
So 02.11., 13:30 Louky - Chropyně :

2. kolo
Ne 11.08., 17:00 Lužkovice - Chropyně 3:1
So 10.08., 17:00 Jaroslavice - Louky 1:0
Ne 11.08., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Tečovice 1:2
So 10.08., 13:30 Luhačovice B - Veselá 4:3 pen.
Ne 11.08., 17:00 Březnice - Holešov "B" 2:1
Ne 11.08., 17:00 FK Admira Hulín - Malenovice 4:3
Ne 11.08., 17:00 Kostelec u Zlína - Mladcová 2:1

3. kolo
So 17.08., 16:30 Mladcová - Lužkovice 3:1
So 17.08., 16:30 Malenovice - Kostelec u Zlína 1:2
Ne 18.08., 10:15 Holešov "B" - FK Admira Hulín 7:3
So 17.08., 16:30 Veselá - Březnice 0:2
So 17.08., 16:30 Tečovice - Luhačovice B 2:3
Ne 18.08., 16:30 Louky - Slavkov pod Hostýnem 1:3
Ne 18.08., 16:30 Chropyně - Jaroslavice 0:2

4. kolo
Ne 25.08., 16:30 Lužkovice - Jaroslavice :
So 24.08., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Chropyně :
So 24.08., 13:30 Luhačovice B - Louky :
So 24.08., 16:30 Březnice - Tečovice :
Ne 25.08., 16:30 FK Admira Hulín - Veselá :
Ne 25.08., 16:30 Kostelec u Zlína - Holešov "B" :
So 24.08., 16:30 Mladcová - Malenovice :

5. kolo
So 31.08., 16:00 Malenovice - Lužkovice :
Ne 01.09., 10:15 Holešov "B" - Mladcová :
So 31.08., 16:00 Veselá - Kostelec u Zlína :
So 31.08., 16:00 Tečovice - FK Admira Hulín :
So 31.08., 16:00 Louky - Březnice :
Ne 01.09., 16:00 Chropyně - Luhačovice B :
So 31.08., 16:00 Jaroslavice - Slavkov pod Hostýnem :

6. kolo
Ne 08.09., 16:00 Lužkovice - Slavkov pod Hostýnem :
So 07.09., 13:30 Luhačovice B - Jaroslavice :
Ne 08.09., 16:00 Březnice - Chropyně :
Ne 08.09., 16:00 FK Admira Hulín - Louky :
Ne 08.09., 16:00 Kostelec u Zlína - Tečovice :
So 07.09., 16:00 Mladcová - Veselá :
So 07.09., 16:00 Malenovice - Holešov "B" :

7. kolo
Ne 15.09., 10:15 Holešov "B" - Lužkovice :
Ne 15.09., 16:00 Veselá - Malenovice :
So 14.09., 16:00 Tečovice - Mladcová :
So 14.09., 16:00 Louky - Kostelec u Zlína :
Ne 15.09., 16:00 Chropyně - FK Admira Hulín :
So 14.09., 16:00 Jaroslavice - Březnice :
Ne 15.09., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Luhačovice B :

8. kolo
Ne 22.09., 15:30 Lužkovice - Luhačovice B :
Ne 22.09., 15:30 Březnice - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 22.09., 15:30 FK Admira Hulín - Jaroslavice :
Ne 22.09., 15:30 Kostelec u Zlína - Chropyně :
So 21.09., 15:30 Mladcová - Louky :
So 21.09., 15:30 Malenovice - Tečovice :
Ne 22.09., 10:15 Holešov "B" - Veselá :

9. kolo
Ne 29.09., 15:30 Veselá - Lužkovice :
So 28.09., 15:30 Tečovice - Holešov "B" :
Ne 29.09., 12:30 Louky - Malenovice :
Ne 29.09., 15:30 Chropyně - Mladcová :
So 28.09., 15:30 Jaroslavice - Kostelec u Zlína :
Ne 29.09., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - FK Admira Hulín :
So 28.09., 13:30 Luhačovice B - Březnice :

10. kolo
Ne 06.10., 15:00 Lužkovice - Březnice :
Ne 06.10., 15:00 FK Admira Hulín - Luhačovice B :
Ne 06.10., 15:00 Kostelec u Zlína - Slavkov pod Hostýnem :
So 05.10., 15:00 Mladcová - Jaroslavice :
So 05.10., 15:00 Malenovice - Chropyně :
Ne 06.10., 10:15 Holešov "B" - Louky :
Ne 06.10., 15:00 Veselá - Tečovice :

11. kolo
So 12.10., 15:00 Tečovice - Lužkovice :
So 12.10., 15:00 Louky - Veselá :
Ne 13.10., 15:00 Chropyně - Holešov "B" :
So 12.10., 15:00 Jaroslavice - Malenovice :
Ne 13.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Mladcová :
So 12.10., 13:30 Luhačovice B - Kostelec u Zlína :
Ne 13.10., 15:00 Březnice - FK Admira Hulín :

12. kolo
Ne 20.10., 14:30 Lužkovice - FK Admira Hulín :
Ne 20.10., 14:30 Kostelec u Zlína - Březnice :
So 19.10., 14:30 Mladcová - Luhačovice B :
So 19.10., 14:30 Malenovice - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 20.10., 10:15 Holešov "B" - Jaroslavice :
Ne 20.10., 14:30 Veselá - Chropyně :
So 19.10., 14:30 Tečovice - Louky :

13. kolo
So 26.10., 14:00 Louky - Lužkovice :
Ne 27.10., 14:00 Chropyně - Tečovice :
So 26.10., 14:00 Jaroslavice - Veselá :
Ne 27.10., 14:00 Slavkov pod Hostýnem - Holešov "B" :
So 26.10., 13:30 Luhačovice B - Malenovice :
Ne 27.10., 14:00 Březnice - Mladcová :
Ne 27.10., 14:00 FK Admira Hulín - Kostelec u Zlína :
 
JARO

datum soupeř výsledek penalty

14. kolo
Ne 14.06., 17:30 Lužkovice - Kostelec u Zlína :
Ne 14.06., 17:30 FK Admira Hulín - Mladcová :
Ne 14.06., 17:30 Březnice - Malenovice :
Ne 14.06., 17:30 Luhačovice B - Holešov "B" :
Ne 14.06., 17:30 Slavkov pod Hostýnem - Veselá :
Ne 14.06., 17:30 Jaroslavice - Tečovice :
Ne 14.06., 17:30 Chropyně - Louky :

15. kolo
Ne 22.03., 15:00 Chropyně - Lužkovice :
Ne 22.03., 15:00 Louky - Jaroslavice :
Ne 22.03., 15:00 Tečovice - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 22.03., 15:00 Veselá - Luhačovice B :
Ne 22.03., 15:00 Holešov "B" - Březnice :
Ne 22.03., 15:00 Malenovice - FK Admira Hulín :
Ne 22.03., 15:00 Mladcová - Kostelec u Zlína :

16. kolo
Ne 29.03., 15:00 Lužkovice - Mladcová :
Ne 29.03., 15:00 Kostelec u Zlína - Malenovice :
Ne 29.03., 15:00 FK Admira Hulín - Holešov "B" :
Ne 29.03., 15:00 Březnice - Veselá :
Ne 29.03., 15:00 Luhačovice B - Tečovice :
Ne 29.03., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Louky :
Ne 29.03., 15:00 Jaroslavice - Chropyně :

17. kolo
Ne 05.04., 15:30 Jaroslavice - Lužkovice :
Ne 05.04., 15:30 Chropyně - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 05.04., 15:30 Louky - Luhačovice B :
Ne 05.04., 15:30 Tečovice - Březnice :
Ne 05.04., 15:30 Veselá - FK Admira Hulín :
Ne 05.04., 15:30 Holešov "B" - Kostelec u Zlína :
Ne 05.04., 15:30 Malenovice - Mladcová :

18. kolo
Ne 12.04., 15:30 Lužkovice - Malenovice :
Ne 12.04., 15:30 Mladcová - Holešov "B" :
Ne 12.04., 15:30 Kostelec u Zlína - Veselá :
Ne 12.04., 15:30 FK Admira Hulín - Tečovice :
Ne 12.04., 15:30 Březnice - Louky :
Ne 12.04., 15:30 Luhačovice B - Chropyně :
Ne 12.04., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - Jaroslavice :

19. kolo
Ne 19.04., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Lužkovice :
Ne 19.04., 16:00 Jaroslavice - Luhačovice B :
Ne 19.04., 16:00 Chropyně - Březnice :
Ne 19.04., 16:00 Louky - FK Admira Hulín :
Ne 19.04., 16:00 Tečovice - Kostelec u Zlína :
Ne 19.04., 16:00 Veselá - Mladcová :
Ne 19.04., 16:00 Holešov "B" - Malenovice :

20. kolo
Ne 26.04., 16:00 Lužkovice - Holešov "B" :
Ne 26.04., 16:00 Malenovice - Veselá :
Ne 26.04., 16:00 Mladcová - Tečovice :
Ne 26.04., 16:00 Kostelec u Zlína - Louky :
Ne 26.04., 16:00 FK Admira Hulín - Chropyně :
Ne 26.04., 16:00 Březnice - Jaroslavice :
Ne 26.04., 16:00 Luhačovice B - Slavkov pod Hostýnem :

21. kolo
Ne 03.05., 16:30 Luhačovice B - Lužkovice :
Ne 03.05., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Březnice :
Ne 03.05., 16:30 Jaroslavice - FK Admira Hulín :
Ne 03.05., 16:30 Chropyně - Kostelec u Zlína :
Ne 03.05., 16:30 Louky - Mladcová :
Ne 03.05., 16:30 Tečovice - Malenovice :
Ne 03.05., 16:30 Veselá - Holešov "B" :

22. kolo
Ne 10.05., 16:30 Lužkovice - Veselá :
Ne 10.05., 16:30 Holešov "B" - Tečovice :
Ne 10.05., 16:30 Malenovice - Louky :
Ne 10.05., 16:30 Mladcová - Chropyně :
Ne 10.05., 16:30 Kostelec u Zlína - Jaroslavice :
Ne 10.05., 16:30 FK Admira Hulín - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 10.05., 16:30 Březnice - Luhačovice B :

23. kolo
Ne 17.05., 16:30 Březnice - Lužkovice :
Ne 17.05., 16:30 Luhačovice B - FK Admira Hulín :
Ne 17.05., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Kostelec u Zlína :
Ne 17.05., 16:30 Jaroslavice - Mladcová :
Ne 17.05., 16:30 Chropyně - Malenovice :
Ne 17.05., 16:30 Louky - Holešov "B" :
Ne 17.05., 16:30 Tečovice - Veselá :

24. kolo
Ne 24.05., 17:00 Lužkovice - Tečovice :
Ne 24.05., 17:00 Veselá - Louky :
Ne 24.05., 17:00 Holešov "B" - Chropyně :
Ne 24.05., 17:00 Malenovice - Jaroslavice :
Ne 24.05., 17:00 Mladcová - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 24.05., 17:00 Kostelec u Zlína - Luhačovice B :
Ne 24.05., 17:00 FK Admira Hulín - Březnice :

25. kolo
Ne 31.05., 17:00 FK Admira Hulín - Lužkovice :
Ne 31.05., 17:00 Březnice - Kostelec u Zlína :
Ne 31.05., 17:00 Luhačovice B - Mladcová :
Ne 31.05., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Malenovice :
Ne 31.05., 17:00 Jaroslavice - Holešov "B" :
Ne 31.05., 17:00 Chropyně - Veselá :
Ne 31.05., 17:00 Louky - Tečovice :

26. kolo
Ne 07.06., 17:30 Lužkovice - Louky :
Ne 07.06., 17:30 Tečovice - Chropyně :
Ne 07.06., 17:30 Veselá - Jaroslavice :
Ne 07.06., 17:30 Holešov "B" - Slavkov pod Hostýnem :
Ne 07.06., 17:30 Malenovice - Luhačovice B :
Ne 07.06., 17:30 Mladcová - Březnice :
Ne 07.06., 17:30 Kostelec u Zlína - FK Admira Hulín :

 
3. KOLO, Ne 18.08.
 
Mladcová - Lužkovice 3:1
Malenovice - Kostelec u ZL 1:2
Holešov "B" - Admira 7:3
Veselá - Březnice 0:2
Tečovice - Luhačovice B 2:3
Louky - Slavkov 1:3
Chropyně - Jaroslavice 0:2
 

TABULKA PO 3. KOLE
 
1. Březnice 6
2. Jaroslavice 6
3. Kostelec u ZL 6
4. Luhačovice B 5
5. Holešov "B" 3
6. Mladcová 3
7. Slavkov 3
8. Tečovice 3
9. Lužkovice 3
10. Admira 3
11. Veselá 1
12. Malenovice 0
13. Louky 0
14. Chropyně 0
 

3. KOLO, Ne 25.08.
 
Lužkovice - Jaroslavice
Slavkov - Chropyně
Luhačovice B - Louky
Březnice - Tečovice
Admira - Veselá
Kostelec u ZL - Holešov "B"
Mladcová - Malenovice
 

STŘELCI ADMIRY
 
  Motal Petr 4
  Kubo Jakub 1
  Dutkevič Adam 1
  Čevora Lukáš 1
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 519929 lidí, z toho dnes zde bylo 173 lidí