Oficialni web FK Admira HULÍN

ROZLOSOVÁNÍ I.B třídy, sk. B

sezóna  | podzim  | jaro  

 
 
PODZIM

datum soupeř výsledek penalty

1. kolo
Ne 03.11., 13:30 Kostelec u Zlína - Lužkovice 2:1
So 02.11., 13:30 Mladcová - FK Admira Hulín 3:1
So 02.11., 13:30 Malenovice - Březnice 2:1 pen.
Ne 03.11., 10:15 Holešov "B" - Luhačovice B 2:3 pen.
Ne 03.11., 17:00 Veselá - Slavkov pod Hostýnem 2:1
So 02.11., 13:30 Tečovice - Jaroslavice 0:1 pen.
Ne 03.11., 13:30 Louky - Chropyně 2:1 pen.

2. kolo
Ne 11.08., 17:00 Lužkovice - Chropyně 3:1
So 10.08., 17:00 Jaroslavice - Louky 1:0
Ne 11.08., 17:00 Slavkov pod Hostýnem - Tečovice 1:2
So 10.08., 13:30 Luhačovice B - Veselá 4:3 pen.
Ne 11.08., 17:00 Březnice - Holešov "B" 2:1
Ne 11.08., 17:00 FK Admira Hulín - Malenovice 4:3
Ne 11.08., 17:00 Kostelec u Zlína - Mladcová 2:1

3. kolo
So 17.08., 16:30 Mladcová - Lužkovice 3:1
So 17.08., 16:30 Malenovice - Kostelec u Zlína 1:2
Ne 18.08., 10:15 Holešov "B" - FK Admira Hulín 7:3
So 17.08., 16:30 Veselá - Březnice 0:2
So 17.08., 16:30 Tečovice - Luhačovice B 2:3
Ne 18.08., 16:30 Louky - Slavkov pod Hostýnem 1:3
Ne 18.08., 16:30 Chropyně - Jaroslavice 0:2

4. kolo
Ne 25.08., 16:30 Lužkovice - Jaroslavice 2:1 pen.
So 24.08., 16:30 Slavkov pod Hostýnem - Chropyně 5:0
So 24.08., 13:30 Luhačovice B - Louky 2:3
So 24.08., 16:30 Březnice - Tečovice 5:2
Ne 25.08., 16:30 FK Admira Hulín - Veselá 5:3
Ne 25.08., 16:30 Kostelec u Zlína - Holešov "B" 1:3
So 24.08., 16:30 Mladcová - Malenovice 6:4

5. kolo
So 31.08., 16:00 Malenovice - Lužkovice 2:0
Ne 01.09., 10:15 Holešov "B" - Mladcová 0:1
So 31.08., 16:00 Veselá - Kostelec u Zlína 3:2
So 31.08., 16:00 Tečovice - FK Admira Hulín 1:2p pen.
So 31.08., 16:00 Louky - Březnice 1:3
Ne 01.09., 16:00 Chropyně - Luhačovice B 0:4
So 31.08., 16:00 Jaroslavice - Slavkov pod Hostýnem 2:1

6. kolo
Ne 08.09., 16:00 Lužkovice - Slavkov pod Hostýnem 2:0
So 07.09., 13:30 Luhačovice B - Jaroslavice 1:2
Ne 08.09., 16:00 Březnice - Chropyně 3:1
Ne 08.09., 16:00 FK Admira Hulín - Louky 2:0
Ne 08.09., 16:00 Kostelec u Zlína - Tečovice 2:1
So 07.09., 16:00 Mladcová - Veselá 11:1
So 07.09., 16:00 Malenovice - Holešov "B" 3:1

7. kolo
Ne 15.09., 10:15 Holešov "B" - Lužkovice 1:0 pen.
So 14.09., 16:00 Veselá - Malenovice 3:0
So 14.09., 16:00 Tečovice - Mladcová 0:4
So 14.09., 16:00 Louky - Kostelec u Zlína 0:1 pen.
Ne 15.09., 16:00 Chropyně - FK Admira Hulín 3:0
So 14.09., 16:00 Jaroslavice - Březnice 2:1 pen.
Ne 15.09., 16:00 Slavkov pod Hostýnem - Luhačovice B 3:1

8. kolo
Ne 22.09., 15:30 Lužkovice - Luhačovice B 1:2
Ne 22.09., 15:30 Březnice - Slavkov pod Hostýnem 2:1
Ne 22.09., 15:30 FK Admira Hulín - Jaroslavice 2:1p pen.
Ne 22.09., 15:30 Kostelec u Zlína - Chropyně 1:2
So 21.09., 15:30 Mladcová - Louky 2:0
So 21.09., 15:30 Malenovice - Tečovice 3:2 pen.
Ne 22.09., 10:15 Holešov "B" - Veselá 2:3 pen.

9. kolo
Ne 29.09., 15:30 Veselá - Lužkovice 2:0
So 28.09., 15:30 Tečovice - Holešov "B" 2:0
Ne 29.09., 12:30 Louky - Malenovice 2:3 pen.
Ne 29.09., 15:30 Chropyně - Mladcová 4:1
So 28.09., 15:30 Jaroslavice - Kostelec u Zlína 2:1 pen.
Ne 29.09., 15:30 Slavkov pod Hostýnem - FK Admira Hulín 0:2
So 28.09., 13:30 Luhačovice B - Březnice 0:1

10. kolo
Ne 06.10., 15:00 Lužkovice - Březnice 2:3 pen.
Ne 06.10., 15:00 FK Admira Hulín - Luhačovice B 5:1
Ne 06.10., 15:00 Kostelec u Zlína - Slavkov pod Hostýnem 6:1
So 05.10., 15:00 Mladcová - Jaroslavice 1:2 pen.
So 05.10., 15:00 Malenovice - Chropyně 2:3
Ne 06.10., 10:15 Holešov "B" - Louky 0:2
Ne 06.10., 15:00 Veselá - Tečovice 0:4

11. kolo
Ne 13.10., 15:00 Tečovice - Lužkovice 1:0
So 12.10., 15:00 Louky - Veselá 4:3
Ne 13.10., 15:00 Chropyně - Holešov "B" 3:0
So 12.10., 15:00 Jaroslavice - Malenovice 3:0
Ne 13.10., 15:00 Slavkov pod Hostýnem - Mladcová 1:2 pen.
So 12.10., 13:30 Luhačovice B - Kostelec u Zlína 2:0
Ne 13.10., 15:00 Březnice - FK Admira Hulín 0:3

12. kolo
Ne 20.10., 14:30 Lužkovice - FK Admira Hulín 0:3
Ne 20.10., 14:30 Kostelec u Zlína - Březnice 4:1
So 19.10., 14:30 Mladcová - Luhačovice B 3:2 pen.
Ne 20.10., 14:30 Malenovice - Slavkov pod Hostýnem 2:5
Ne 20.10., 10:15 Holešov "B" - Jaroslavice 5:4
Ne 20.10., 14:30 Veselá - Chropyně 0:6
So 19.10., 14:30 Tečovice - Louky 4:3

13. kolo
So 26.10., 14:00 Louky - Lužkovice 1:0
Ne 27.10., 14:00 Chropyně - Tečovice 0:1
So 26.10., 14:00 Jaroslavice - Veselá 3:0
Ne 27.10., 14:00 Slavkov pod Hostýnem - Holešov "B" 4:3 pen.
So 26.10., 13:30 Luhačovice B - Malenovice 5:2
Ne 27.10., 14:00 Březnice - Mladcová 1:2
Ne 27.10., 14:00 FK Admira Hulín - Kostelec u Zlína 3:2

 
1. KOLO, Ne 03.11.
 
Kostelec u ZL - Lužkovice 2:1
Mladcová - Admira 3:1
Malenovice - Březnice 2:1 pen.
Holešov "B" - Luhačovice B 2:3 pen.
Veselá - Slavkov 2:1
Tečovice - Jaroslavice 0:1 pen.
Louky - Chropyně 2:1 pen.
 

TABULKA PO 1. KOLE
 
1. Mladcová 29
2. Jaroslavice 28
3. Admira 28
4. Březnice 25
5. Kostelec u ZL 21
6. Tečovice 21
7. Luhačovice B 20
8. Chropyně 19
9. Louky 16
10. Slavkov 15
11. Veselá 15
12. Holešov "B" 14
13. Malenovice 12
14. Lužkovice 10
 

Ne 22.03.
 
Chropyně - Lužkovice
Louky - Jaroslavice
Tečovice - Slavkov
Veselá - Luhačovice B
Holešov "B" - Březnice
Malenovice - Admira
Mladcová - Kostelec u ZL
 

STŘELCI ADMIRY
 
  Motal Petr 11
  Tabara Aleš 4
  Vaculík Jiří 3
  Prokop Zdeněk 2
  Karamon Matyáš 2
  Dutkevič Adam 2
  Štoll Slavomír 2
  Čevora Lukáš 2
  Zavadil Michal 1
  Barták Jan 1
  Absolon Aleš 1
  Kubo Jakub 1
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 540693 lidí, z toho dnes zde bylo 47 lidí