O POHÁR STAROSTY MĚSTA HULÍN

rozlosování
  
1. kolo
není známo B -
není známo B -
není známo B -
So 10.2., 11:00 A Zdounky - Lubná 1:1
So 10.2., 13:00 A Slavkov pod Hostýnem - Vrchoslavice 3:4
 
2. kolo
není známo A -
není známo B -
není známo B -
není známo B -
So 17.2., 11:00 A Němčice - Lubná 9:4
Ne 18.2., 15:00 A Vrchoslavice - Zdounky 0:3
Pá 16.3., 18:00 A Admira Hulín - Slavkov pod Hostýnem 1:1
 
3. kolo
není známo B -
není známo B -
není známo B -
So 24.2., 13:00 A Lubná - Vrchoslavice 5:5
Ne 25.2., 13:00 A Slavkov pod Hostýnem - Němčice 7:2
Ne 25.2., 15:00 A Zdounky - Admira Hulín 0:3
 
4. kolo
není známo B -
není známo B -
není známo B -
So 3.3., 13:00 A Admira Hulín - Lubná 3:2
Ne 4.3., 13:00 A Slavkov pod Hostýnem - Zdounky 2:0
Ne 4.3., 15:00 A Němčice - Vrchoslavice 4:3
 
5. kolo
není známo A -
není známo B - :
není známo B -
So 10.3., 13:00 A Zdounky - Němčice 1:2
Ne 11.3., 13:00 A Lubná - Slavkov pod Hostýnem 0:3
Ne 11.3., 15:00 A Vrchoslavice - Admira Hulín 3:5
 
6. kolo
Ne 18.3., 15:00 A Admira Hulín - Němčice 0:3k
 
1. KOLO, Ne 04.11.
 
Holešov "B" - Mladcová 1:6
Tečovice - Admira 0:3
Kostelec u Hol. - Příluky 1:4
Fryšták - Chropyně 4:0
Veselá - Jaroslavice 1:2
Malenovice - Louky 3:1
Slavkov p.H. - Lužkovice 1:3
 

TABULKA PO 1. KOLE
 
1. Fryšták 33
2. Admira 25
3. Mladcová 24
4. Veselá 24
5. Holešov "B" 22
6. Tečovice 22
7. Lužkovice 21
8. Chropyně 20
9. Jaroslavice 19
10. Slavkov p.H. 16
11. Louky 13
12. Příluky 12
13. Malenovice 12
14. Kostelec u Hol. 10
 

14. KOLO, Ne 24.03.
 
Lužkovice - Mladcová
Slavkov p.H. - Louky
Malenovice - Jaroslavice
Veselá - Chropyně
Fryšták - Příluky
Kostelec u Hol. - Admira
Tečovice - Holešov "B"
 

STŘELCI ADMIRY
 
  Motal Petr 12
  Vaculík Jiří 4
  Csomor Imrich 2
  Němec Emil 2
  Kubo Jakub 2
  Prokop Zdeněk 1
  Šenkyřík Jakub 1
  Mrhálek Stanislav 1
  Barták Jan 1
  Hlaváč Oldřich 1
  Černocký Václav 1
 

nick:  | heslo:  | webmaster: jara © FK Admira HULÍN 2006-2014  stránky navštívilo celkem 469215 lidí, z toho dnes zde bylo 43 lidí